Polski

English

Deutsch


 

 

   Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od wielu lat produkujemy schody drewniane według oczekiwań naszych klientów. Ponieważ nasze produkty trafiają w głównej mierze na rynek niemiecki, staramy się zapewnić najwyższe obowiązyjące na nim standardy jakościowe. Posiadamy bardzo dobrą opinię wśród naszych kilentów i współpracowników oraz związaną z tym wyrobioną markę naszych produktów.

   Nasze produkty chrakteryzują się solidnym i szybkim wykonaniem oraz pięcioletnią gwarancją. Podejmujemy się trudnych i nietypowych projektów. Ponad to każdy nasz produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

   Dodatkowo oferujemy pomiary na budowie, doradztwo techniczne, koordynację robót budowlanych towarzyszących schodom oraz wykonywanie projektów schodów, tak aby jak najbardziej odciążyć naszych klientów od trudności związanych z planowaniem i zapewnieniem warunków budowlanych dla schodów.

   Nasze schody są montowane profesjonalnie przez ekipy stolarzy, które z wyjątkową ostrożnością i kulturą pracy dbają o wnętrze i już wykonane elementy budynku. Stopnie są zabezpieczane grubym kartonem, po montażu.

   Nawet jeżeli nie zamówisz u nas schodów, to i tak chętnie udzielimy Ci pomocy.

Zapraszam do współpracy

mgr inż. Jan Masłoń - Właściciel